Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 7 Kategoride 29 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 8.4402 / Satış : 8.4554
Euro : Alış : 9.9382 / Satış : 9.9561

Emlak Haberleri

Tapu için gerekli belgeler nelerdir? Tapu için gerekli belgeler nelerdir?

Tapu, arazinin belirli bir parçasının veya üzerine inşa edilmiş bağımsız

Konutta devlet desteğinin artırılması alt gelirliye yarayacak! Konutta devlet desteğinin artırılması alt gelirliye yarayacak!

Konut hesabı ile ilgili açıklama yapan Maliye Bakanı Naci Ağbal bugün,

Hakkımızda

 

Mavi Emlak, Bakırköy’de uzun yıllardır emlak alım, satım, kiralama ve danışmanlık hizmeti veren alanının en bilinen ve tanınmış emlak ofisidir.

Mavi Emlak, profesyonel gayrimenkul danışmanlığı eğitimi almış, gayrimenkul sektörü hakkında tüm donanımlara sahip, modern, dürüst, dinamik, çalışkan ve bölgesine hakim bir ekibe sahiptir.

Gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan Mavi Emlak, daire alım, satım ve kiralamaları, arsa satışları, kentsel dönüşüm ihtiyaçlarınızı, gayrimenkullerinizin (dairelerinizin, arsalarınızın, binalarınız) ekpertizini (değerlendirme raporunu) çıkarma gibi gayrimenkul ile ilgili tüm beklentilerinizi karşılamaktadır.

Mavi Emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların tüm desteğini vermekte ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimini sizlerle paylaşmaktadır.
Mavi Emlak, işlevsel internet sitesi sayesinde hayatınızı daha da kolaylaştırır. İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak yada satmak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.

Evinizi, işyerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermek istiyorsanız bizi tercih edip bize güvenen binlerce müşterimiz gibi Mavi Emlaka gayrimenkulunuzu kayıt ettirmeniz yeterlidir.

Neden Mavi Emlak?

  • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

BİZE ULAŞIN

Zuhuratbaba Mah. Bakır Sk. Deniz apt. No:6/1 Bakırköy/İstanbul.

2018 - Tüm Hakları Saklıdır